Спрощуючи КриптовалютиKey

Що таке Nav Coin?


Nav Coin – це децентралізована криптовалюта, заснована на останній версії Bitcoin Core. Маючи солідну базу, Nav Coin пропонує прості у використанні гаманці, які забезпечені передовими функціями приватності.

Користуючись технологією NavTech, Ви маєте опцію вибрати приватні транзакції, що захищають Ваші данні та особистість під час купівлі онлайн.

Placeholder

Транзакції Швидше

Не потрібно чекати 10 хвилин. Миттєво відправляйте NAV куди-завгодно на планеті та отримайте підтвердження для можливості подальшого використання протягом 30 секунд. Высока швидкість блоків ідеальна для роздробу і електронної комерції.

Placeholder

Заробляй Поки Спиш

Оскільки Nav Coin використовує Proof of Stake (“підтверждення частки”), Ви можете заробляти до 5% від Ваших інвестицій просто маючи Ваш гаманець у staking mode (“режимі частки”).

Placeholder

Опція Приватних Платежів

Наша система транзакцій – NAVTech – децентралізована і абсолютно анонімна. Транзакції зашифровані та транслюються нашим вторинним Субчейном.


Key

Просто, але Потужно


Гаманець Nav Coin ретельно планувався інтуїтивно зрозумілим та простим у використанні. Він одразу йде з майстром установки та усім необхідним для того, щоб завантажити блокчейн та почати робити транзакції у захищеному середовищі.

Завантажуючи наш гаманець, Ви отримаєте зручний та інтуїтивно зрозумілий гаманець, що дозволить керувати Вашими NAV Coins. Також Ви отримаєте опцію вибору приватних транзакцій, що захистять Ваші данні та особистість під час покупок онлайн.

Приватність з NAVTech


Хоча Bitcoin зазвичай асоціюється з приватністю, насправді він занадто публічний та легко відстежується. Ми потребуємо Nav Coin тому, що приватність платежів є обов’язковою для здорового, демократичного суспільства. Без особистої фінансової свободи не може бути свободи слова.

NAVTech – наша система з подвійним блокчейном для відправлення приватних Nav Coin платежів. По суті: информація про транзакцію зашифрована и відправляється через інший блокчейн, що повністю прибирає будь-який зв’язок між двома адресами.

Її легко використовувати, більш того, в останній версії нашого гаманця вона йде з попереднім налаштуванням. Вона децентралізована та має відкритий код. Кожен може встановити свої сервери або користуватися нашими.

План Розвитку Проекту

Ми запланували багато чудових функцій на 2017 рік. Ось деякі з наших найбільш очікуваних проектів.


Placeholder

NavTech Гаманець

Поєднання Nav Coin, Субчейну та NavTech у єдиный гаманець. Наша мережа стане повністю децентралізованою mesh network (“сітчастою мережею”).


Placeholder

Анонімні додатки DApps

Ми розробляємо найкращий спосіб для створення платформи Анонімних Децентралізованих Додатків.


Placeholder

NAVTech Polymorph

Партнерство з біржею миттєвого обміну Changelly для забезпечення анонімних платежів та переключення між будь-якою з 25+ доступних там криптовалют.


Ключові Особливості


Placeholder

Піклуємось про довкілля

Proof of Stake майнінг не потребує дорогого обладнення та ферм серверів. Будь-який комп’ютер здатен до цього – відповідно менші витрати енергії.


Placeholder

Яскраве Майбутнє

Наш план на 2017-й рік включає амбітні проекти, тому краще ще попереду.


Placeholder

Щотижневі Оновлення

Щотижня ми оновлюємо інформацію щодо нашого прогресу, щоб Ви завжди були у курсі нашого зростання.


Placeholder

Стійке Зростання

З нашого скромного початку у 2014 до третьої за ефективністю криптовалюти 2016 року. І краще все ще попереду.


Placeholder

Чудова Громада

Члени нашої громади дружні, готові допомогти та приймають активну участь у покращенні Nav Coin.


Placeholder

Передова Технологія

Nav Coin завжди оновлюється згідно з останньою версією Bitcoin, що означає отримання нами тих самих переваг.